NEDEN DORUK OSGB?

NEDEN DORUK OSGB?

İnsan hayatı her şeyden daha değerlidir. İşyerlerinde teknik inceleme, ortam gözetimi, raporlama, İSG eğitim ve önleme faaliyetleri konusunda dikkatli, sistemli ve özverili çalışıyoruz. Amacımız gerekli çalışmaları zamanında eksiksiz yaparak, çalışanları ve işyerini korumaktır. Unutulmamalıdır ki önleme, bedel ödemeden daha ucuz ve daha insanidir.

Doruk OSGB; işyerinizde yürüttüğümüz faaliyetleri anlık olarak takip edebileceğiniz bir sistemle çalışmakta.Dilediğiniz zaman on-line olarak sistemimize bağlanarak yürüttüğümüz faaliyetleri görebilir, tüm çalışmalarımızı kontrol edebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin verilmesinde etkin ve sistemli bir yapıda çalışılmakta, firmaya özgü hazırlanan planlarla eksiksiz hizmet sağlanmakta.Protokol imzaladığımız Çözüm Ortaklarımızla firmaları buluşturarak Sağlık ve Güvenlik konusunda faaliyet alanımızda olmayan iş ve işlemlerde rehberlik hizmeti sağlanmaktadır.

Doruk OSGB; deneyimli, dürüst ve güler yüzlü kadrosuyla İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri ile ilgili bütün işlemlerde yanınızda.